خانه / اخبار / اطلاعیه

اطلاعیه

با عرض سلام خدمت دوستان همراه … بنده (مدیر سایت) إن شاء الله امشب به جهت شرکت در آیین اربعین اباعبدالله علیه السلام عازم عراق هستم و احتمالاً بازگشت بنده بعد از 20 آذر باشد. لذا مطلب جدیدی در این مدت به سایت افزوده نخواهد شد.

از جلسات جدید هم فقط دو جلسه از قانونچه ضبط شده بود که در سایت قرار گرفت. علت تأخیر در جلسات، گرفتاری های آقایان فخاری بود که در این مدت سعی داشتند زمینه ای را فراهم کنند که سرعت ضبط جلسات بالاتر برود و لذا دنبال مکانی بودند که ضبط جلسات در آنجا انجام شود ولی کار گره خورده بود و باعث به تأخیر افتادن ضبط جلسات شد. ان شاء الله با دعای خیر دوستان این مشکل در این مدت رفع گردد و با توان بهتر و بیشتری در خدمت دوستان باشیم.

در جوار حرمین شریف ائمه اطهار علیهم السلام نائب الزیاره دوستان هستم. إن شاء الله ….

5 نظر

  1. کریم سیاه تیری

    زیارت قبول التماس دعا

  2. با سلام و خدا قوت کاری که درحال انجامش هستید فوق العاده مباشد خواهش دارم که تدریس وارائه مطالب کامل باشد برای خیلی از دنبال کنندگان مطالب شما در این موضوعات تقریبا شما تنها منبع موجود با این نوع آموزش هستید.

    • فردوس الحکمه

      سلام علیکم … گروه فردوس الحکمه واقعا مصمم است که فعالیت های خود را ادامه بدهد و شرایط بهتری را در ادامه ایجاد کند. ان شاء الله با همراهی شما دوستان و دعای خیرتان دوره های مختلفی را برای دوستداران علوم تمدن اسلامی ارائه خواهیم داد.

  3. ba arze salam lotfan mataleb ra edameh dahid ma dar kharje kheyli montazer hastim khoda ghovat behetan bedahad.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *